• امروز : یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
  • 02126403387 - 09352200077
  • ربات تلگرام پاسارگادتاباک

نسپرسو

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نسپرسو، گرانترین و مقبول ترین قهوه دنیا
حتما شما هم تبلیغات نسپرسو را دیده اید. جورج کلونی بازیگر نام آشنای جهان برای نسپرسو تبلیغ می کند ولی همه چی حساب شده است. جورج کلونی تجربه های متفاوتی از نسپرسو را با مردم دنیا قسمت کرده است و هم اکنون نسپرسو گرانترین و مقبول

ترین قهوه دنیاست.
جهت سفارش و خرید کالا روی فروشگاه کلیک نمایید
ایده نسپرسو متعلق به یکی از کارمندان شرکت نستله آقای اریک فاوره است. اریک این ایده را در سال ۱۹۷۶ (حدود ۳۸ سال پیش) بنیان گذاشت. سیستم نسپرسو به چه گونه عمل می کند؟
در دستگاه های اسپرسو سنتی (ایتالیایی) محفظه کروپ (اسپرسو) بزرگ است و کاملا با دستگاه کیپ نخواهد شد و دستگاه میباسیتی پمپ فشار بسیار قوی (به طبع بویلر) داشته باشد تا اسپرسو خوبی حاصل بیاید. نسپرسو به عکس، قهوه را درون محفظه آلمینیومی وکیوم کرده است. پس در نتیجه با پمپ فشار معمولی میتوان یک اسپرسو خوب داشت و در نتیجه دستگاه بسیار کوچکتر خواهد بود و مصرف برق بسیار پایینی هم خواهد داشت.
بسیاری به من گفته اند که نسپرسو یک دستگاه تجاری است، شکی در این نیست ولی در کیفیت هم شکی در آن نمی باشد. در حدود ۲۱ مدل قهوه در کپسول ها پلمب شده و به سراسر دنیا ارسال میگردند. همه تولید کننده ها و رست کننده های قهوه می دانند ک تثبیت کیفیت یک مدل قهوه بسیار سخت است، پس نسپرسو چقدر در تثبیت کیفیت برنده شده است؟ جواب این است که نستله (غول غذای دنیا) برنده شده است و حالا در تمام دنیا حرف اول را می زند. کیفیت نسپرسو همیشه یکسان است.
قیمت قهوه های نسپرسو گرانتر از آنچه دیگران عرضه می کنند (البته در ایران خیلی گرانتر) است، ولی نمی شود در این مورد کیفیت را فدای کمیت کرد. این دستگاه به اطاق هتل های تاپ دنیا هم رسیده است و عکس های زیادی با نامدران جهان می گیرند (دستگاه های نسپرسو).
شما میتوانید با خرید دستگاه نسپرسو، کافی شاپ را به خانه خود ببرید به زحمت بسیار کم. طعم های نسپرسو بسیار دلنشین هستند و حتی بسیاری از کافی شاپ های دنیا منوی مخصوص نسپرسو دارند.
برای خرید دستگاه های نسپرسو به کافه آرتین مراجعه کنید … و یا فروشگاه پاسارگاد تاباک شعبه میرداماد.

 

به ماسترو رحیمی امتیاز دهید

روی تصویر زیر کلیک کنید و امتیاز دهید

عضویت در خبرنامه

لطفا تلفن همراه خود را صحیح وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را صحیح وارد کنید
کد امنیتی را در کادر زیر وارد کنید
کد امنیتی
لطفا کد را صحیح وارد کنید

ما را دنبال کنید

 

Top