قهوه ساز نسپرسو ، برای تمام فصول

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

قهوه ساز نسپرسو یکی از بهترین بهترین قهوه سازهایی است که برای منزل و محل کار طراحی شده است. محبوبیت این قهوه ساز به دلیل کیفیت بالای آن و همچنین سهولت استفاده از این دستگاه است.
کیفیت قهوه سازهای نسپرسو به قدری است که بسیاری از کافی شاپ ها، رستوران ها و فروشگاه های قهوه هم از این دستگاه استفاده می کنند و به عنوان یک آیتم در منو خود قرار می دهند. اگر شما هم صاحب کسب و کار غذایی هستید می توانید با خرید این قهوه ساز انواع قهوه ها را به منو خود اضافه کنید.
اگر قصد خرید قهوه ساز دارید حتما یکی از گزینه ها نسپرسو خواهد بود. در این مقاله به مدل های موجود در بازار و روش استفاده از آن خواهیم پرداخت.
قهوه سازهای نسپرسو کلا به دو گروه تقسیم می شوند:

1- قهوه سازهای بدون شیر

این دستگاه ها قهوه را در دو سایز برای شما آماده می کنند، سایز کوچک یا اسپرسو و سایز بزرگ یا کافی. این گروه از دستگاه ها کاربری بسیار آسانی دارند و در کمتر از سی ثانیه از زمان روشن شدن آماده استفاده خواهند بود. اگر که به دنبال تهیه یک قهوه بی عیب و نقص و همچنین آسان در منزل، محل کار و یا فروشگاه هستید این گروه از قهوه ساز ها به شما پیشنهاد می گردد.

2- قهوه ساز های با شیر
این دستگاه ها بجز دو عملکرد فوق قابلیت تهیه ماکیاتو لته (اسپرسو + شیر) و کاپوچینو (کافی + شیر) را به صورت اتوماتیک دارند. این دستگاه نسبت به مورد اول گرانتر و کاراتر است و قابلیت استفاده در منزل، محل کار و یا رستوران و کافی شاپ را نیز دارد. شما تنها با فشردن یک دکمه می توانید کاپوچینو بسیار عالی تهیه کنید.

تنوع قهوه در نسپرسو
قهوه نسپرسو گرانترین و بهترین قهوه دنیاست. در حال حاضر نسپرسو 16 تیپ قهوه با طعم ها و تلخی های مختلف تولید می کند و البته حدود 8 نوع قیوه لیمیتد ادیشن هم که تولید آنها کمتر است در این گروه قرار دارند.

کپسول های قهوه بر اساس تلخی و طعم آنها گروه بندی شده اند که تلخی آنها می تواند بین عدد 3 (نرمترین) تا 13 (تلخترین) باشد. نسپرسو انواع قهوه هایی از برزیل، ویتنام، اتیوپی، کلمبیا، هند و… را در محصولات خود استفاده می کند و البته که طعم آنها هم بی نظیر است.

اروچینو چیست؟

اروچینو وسیله ای است که شیر را ظرف 20 ثانیه به صورت سرد و یا به صورت گرم فوم می کند. این وسیله می تواند در آشپزخانه های حرفه ای و یا در کافی شاپ ها استفاده شود و طیف بیشماری از قهوه ها و نوشیدنی های سرد گرم را با آن در مدت زمان بسیار کوتاهی تهیه کرد.

در صورتی که شما قصد استفاده از نسپرسو در کافی شاپ را داشته باشید پیشنهاد می شود که از دستگاه های قهوه ساز گروه اول به همراه اروچینو استفاده کنید. شما با داشتن قهوه ساز نسپرسو و اروچینو قادر به تهیه همه قهوه ها هستید و احتیاجی به استفاده از دستگاه اسپرسو نخواهید داشت.

آیا می توان کپسول قهوه نسپرسو را دوباره شارژ کرد؟

این روش مورد تایید شرکت نسپرسو نیست ولی تعدادی از کاربران نسپرسو برای استفاده از کیفیت مطلوب قهوه ساز های نسپرسو کپسول استفاده شده آن را دوباره شارژ می کنند. البته نوع قهوه و ریز یا درشت بودن قهوه آسیاب شده هم بسیار مهم است و شما هم می توانید آن را امتحان کنید

اگر قصد خرید نسپرسو را دارید مواظب باشید تا قهوه سازهای فیک چینی را جای قهوه سازهای اصلی نسپرسو خریداری نکنید.

خواندن 63 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 07 بهمن 1398 09:48

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید